GodaHus styrelse

Här hittar du kontaktuppgifter till GodaHus styrelse

E-post: Styrelsen

Fredrik Lindblad (ordförande) – Växjö kommun
fredrik.lindblad@vaxjo.se

Stefan Westblom (vice ordförande) – Region Kalmar län
stefan.westblom@regionkalmar.se

Stefan Olsson  (VD) – GodaHus
stefan.olsson@godahus.se

Henrik Vernersson  – Vidingehem
henrik.vernersson@vidingehem.se

Barna Benedek – Ljungbybostäder
barna.benedek@ljungbybostader.se

Per-Eric Magnusson – IV Produkt
per-eric.magnusson@ivprodukt.se

Ulf Klint – Karlskronahem
Ulf.Klint@karlskronahem.se

Jonas Lindqvist – Afry
jonas.lindqvist@afry.com

Magnus Johansson – Solhybrid
magnus@solhybrid.se

Eva Gustafsson – Conservator
eva.gustafsson@conservator.se

Suppleanter

Jessica Cedervall – SSAM
jessica.cedervall@ssam.se

Margareta Alriksson – Region Kronoberg
margareta.alriksson@kronoberg,se

Åsa Norrby – Region Blekinge
asa.norrby@ltblekinge.se

Valberedning

Erik Jonasson (ordförande) – Nordomatic
erik.jonasson@nordomatic.se

Carina Herbertsson – Växjöbostäder
carina.herbertsson@vaxjobostader.se

Henrik Risberg – Högfors GST
henrik.risberg@hogforsgst.com

Kontakt

VD Stefan Olsson
Telefon: 0709-89 01 81
E-post: stefan.olsson@godahus.se

Nyhetsbrev

Prenumerera på GodaHus nyhetsbrev!