GodaHus styrelse

Här hittar du kontaktuppgifter till GodaHus styrelse, samt senaste stämmoprotokoll

Styrelsen

Fredrik Lindblad (ordförande) – Växjö kommun
fredrik.lindblad@vaxjo.se

Stefan Westblom (vice ordförande) – Region Kalmar län
stefan.westblom@regionkalmar.se

Stefan Olsson  (VD) – GodaHus
stefan.olsson@godahus.se

Henrik Vernersson  – Vidingehem
henrik.vernersson@vidingehem.se

Barna Benedek – Ljungbybostäder
barna.benedek@ljungbybostader.se

Jonas Lindqvist – Afry
jonas.lindqvist@afry.com

Magnus Johansson – Solhybrid
magnus@solhybrid.se

Hans-Fredrik Helldahl – Skanska
hans-fredrik.helldahl@skanska.se

Kent Lindström – Karlskrona kommun
kent.lindstrom@karlskrona.se

Magnus Davidsson – TTM Energiprodukter
magnus.davidsson@ttmenergi.se

Suppleanter

Jessica Cedervall – SSAM
jessica.cedervall@ssam.se

Margareta Alriksson – Region Kronoberg
margareta.alriksson@kronoberg,se

Åsa Norrby – Region Blekinge
asa.norrby@regionblekinge.se

Valberedning

Henrik Risberg (ordförande) – Högfors GST
henrik.risberg@hogforsgst.com

Erik Jonasson – Nordomatic
erik.jonasson@nordomatic.se

Carina Herbertsson – Växjöbostäder
carina.herbertsson@vaxjobostader.se

Stämmoprotokoll

För styrelsemedlemmar

Styrelsens handlingar läggs här. Klicka här för att logga in. 

Kontakt

VD Stefan Olsson
Telefon: 0709-89 01 81
E-post: stefan.olsson@godahus.se

Nyhetsbrev

För att skriva upp dig på GodaHus nyhetsbrev - skicka ett mail till Stefan Olsson

GodaHus aktiviteter ingår i Klimatneutrala Växjö/Kalmar inom ramen för Viable Cities

logotype Viable Cities